آذین گرافیک مرجع دانلود گرافیک آذین گرافیک مرجع دانلود گرافیک ,اکشن فتوشاپ,اکشن فتوشاپ روتوش,اکشن فتوشاپ چیست,اكشن فتوشاپ,اکشن فتوشاپ متن,اکشن فتوشاپ جدید,اکشن فت

دانلود گرافیک

اکشن فتوشاپ ریختن مایع روی عکس Liquify 2 Photoshop Action

اکشن فتوشاپ Liquify 2 نسخه دیگری از این اکشن می باشد که می تواند افکت پاشیدن مایع را به سادگی در نواحی منتخب شما روی عکس اعمال کند. هر بار که اکشن حتی روی یک عکس مشابه استفاده کنید به افکتی جدید دست خواهید یافت ! افکت ایجاد شده کاملا لایه باز می باشد و شما می توانید تمامی بخش های آن من جمله رنگ مایع را ویرایش کنید.برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب
اکشن افکت قدرت فتوشاپ گرافیک ریور

اکشن فوق العاده و زیبا ایجاد افکت قدرت روی تصاویر برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از کمپانی بزرگ گرافیک ریور در این مطلب برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود قرار داده شده است با این اکشن براحتی می توانید عکس خود را با افکت های از جنس دود و مه قدرت ببخشید برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

یکشنبه 16 ارديبهشت 1397 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب
اکشن تغییر رنگ مو فتوشاپ

اکشن فوق العاده و زیبا تغییر رنگ مو برای نرم افزار فتوشاپ در این مطلب برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود قرار داده شده است با این اکشن براحتی میتوانید رنگ مو را به رنگ های مختلف تغییر دهید برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دوشنبه 10 ارديبهشت 1397 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب
اکشن بازی GTA

اکشن فوق العاده و بسیار زیبا ایجاد افکت عکس بازی کامپیوتری GTA برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از کمپانی بزرگ گرافیک ریور ، که در این مطلب تصاویری از کاراکتر های بازی GTA برای ویراش تصاویر و فونت بازی GTA در فایل دانلود موجود بوده. برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

جمعه 24 فروردين 1397 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب
اکشن فتوشاپ پرتره جادویی

اکشن فتوشاپ پرتره جادویی Portrait Magic Photoshop Action مخصوص عکس های پرتره ساخته شده و می تواند افکت های نورانی بسیار زیبایی را روی تصاویر چهره ایجاد کند. رنگ های مختلف با تنوع بالا را می توانید به سادگی توسط این اکشن در نواحی دلخواه خود ایجاد کنید.برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چهارشنبه 15 فروردين 1397 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب
دانلود اکشن زامبی سری 1

کشن فوق العاده افکت ترسناک زامبی برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از کمپانی بزرگ گرافیک ریور در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود گذاشته شده است با این اکشن براحتی می توانید چهره معمولی را به چهره ترسناک زامبی تبدیل نمایید برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت ATN به ادامه مطلب مراجعه نمایید . 

اکشن افکت پوست سیاه برای فتوشاپ – Black Skin Photoshop Action

اکشن افکت سیاه پوست برای نرم افزار فتوشاپ از کمپانی  گرافیک ریور در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود قرار داده شده است با این اکشن براحتی میتوانید رنگ پوست بدن را تغییر بدهید برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

پنجشنبه 16 شهريور 1396 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب
اکشن پاشیدن سه بعدی رنگ فتوشاپ-Graphicriver 3D Splashes.Photoshop Action

 اکشن ها، افکت های آماده ای هستند که با نصب و اجرای آنها روی فتوشاپ به سادگی میتوانید تغییرات بسیار زیبایی روی تصویر ایجاد کنید. اکشن Splashes که توسط کمپانی گرافیک ریور ارائه شده است یک اکشن برای ایجاد افکت های مایعات می باشد.می توانید این اکشن را به صورت رایگان از آذین گرافیک دانلود کرده و بر روی تصاویر خود  اجرا کنید. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سه شنبه 14 شهريور 1396 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب