آذین گرافیک مرجع دانلود گرافیک آذین گرافیک مرجع دانلود گرافیک ,فونت انگلیسی,فونت انگلیسی زیبا,فونت انگلیسی شکسته,فونت انگلیسی پیوسته,فونت انگلیسی دست نویس,فونت ان

دانلود گرافیک

دانلود فونت اورجینال شرکت Pepsi
شرکت پپسی همانطور که می دانید یکی از معروف ترین برند های جهان است، این شرکت در زمینه تبلیغات و بازاریابی هم یکی از بهترین های جهان هستحال فونت اورجینال لاتین شرکت پپسی (pepsi) که در تیزرها و پوستر های تبلیغاتی از آن استفاده می شود این فونت با ظاهر گرافیکی و ساده ای که دارد میتواند در دسته فونت ها مخصوص تایپوگرافی نیز قرار بگیرد.برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.
شنبه 22 ارديبهشت 1397 فونت , انگلیسی , ادامه مطلب
دانلود فونت انگلیسی MONAD

فونت انگلیسی MONAD طراحی شده به صورت استاندارد و زیبا که میتوانید در طراحی لوگوتایپ استفاده و یک طراحی زیبا و به یاد ماندنی انجام دهید.برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397 فونت , انگلیسی , ادامه مطلب
دانلود فونت انگلیسی airfly

فونت انگلیسی airfly که دارای طراحی بسیار زیبا و مجذوبی است که میتوانید در طراحی لوگو و تایپوگرافی از این فونت استفاده کنید شما هم اکنون میتوانید این فونت را از سایت آذین گرافیک دریافت کنید برای دانلود این فونت با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سه شنبه 07 فروردين 1397 فونت , انگلیسی , ادامه مطلب
دانلود فونت انگلیسی Dopestyle

فونت اینگلیسی Dopestyle که در حالت دست نویس طراحی شده بسیار کارآمد در طراحی کاور های موزیک است که امروزه استفاده میشود با این فونت میتوانید به راحتی طرح هایی زیبا خلق کنید و همچنین در تایپوگرافی بسیار به درد بخور هست،این فونت رو میتونید در ادامه مطلب دانلود کنید.

یکشنبه 05 فروردين 1397 فونت , انگلیسی , ادامه مطلب
دانلود فونت انگلیسی clinton

فونت انگلیسی clinton که فونت بسیار زیبا و ساده ای است که برای شما کاربران آماده شده این فونت در 4 اندازه ارائه شده که میتوانید به صورت رایگان از آذین گرافیک دریافت کنید،برای دانلود این فونت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سه شنبه 15 اسفند 1396 فونت , انگلیسی , ادامه مطلب
دانلود فونت انگلیسیfonarto

فونت انگلیسی fonarto طراحی شده به صورت استاندارد و زیبا که میتوانید در طراحی های خود استفاده و یک طراحی زیبا و به یاد ماندنی انجام دهید این فونت منتشر شده در دو حالت است که میتوانید چگونگی شکل حروف ها را در ادامه مطلب مشاهده و دانلود کنید.

شنبه 23 دي 1396 فونت , انگلیسی , ادامه مطلب
دانلود فونت انگلیسی آتیبا - atiba font

فونت انگلیسی آتیبا (atiba font) که بسیار زیبا طراحی شده است برای شما عزیزان آماده شده که میتوانید از سایت آذین گرافیک دانلود نموده و در طراحی های خود استفاده کنید.برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

یکشنبه 28 آبان 1396 فونت , انگلیسی , ادامه مطلب
دانلود فونت انگلیسی روبیکا - Robika Font

فونت انگلیسی روبیکا  (Robika Font) که بسیار زیبا طراحی و برای شما گردآوری شده است ، میتوانید از سایت آذین گرافیک دانلود نموده و در طراحی های خود استفاده کنید.برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

یکشنبه 21 آبان 1396 فونت , انگلیسی , ادامه مطلب